Портал Прозорро постійно працює над додаванням нових активних ринків. В результаті ви можете розраховувати на те, що база актуальних ринків постійно буде оновлюватися, що відкриває для вас досить цікаві моменти, котрих раніше ви могли просто не помічати. Наприклад, на порталі Прозорро скоро мусить з’явитися ринок торгівлі арештованим майном. В розвинених країнах цей напрямок є доволі активним, проте в нас він все ще залишається у затінку.

Причина в тому, що торгівля арештованим майном просто зараз приносить мільйони певним чиновникам, а от звичайні підприємці не мають навіть шансу долучитися до даного сектору.

Торгівля арештованим майном це лише один з усіх перспективних ринків, котрі незабаром мусять додаватися до Прозорро. Зовсім скоро підприємці, котрі беруть активну участь на даному порталі, можуть розраховувати на те, що в їх розпорядженні будуть певні нові системи та механізми, котрі в свою чергу можуть принести користь своїм існуванням. Тому ви маєте розуміти, що постійна робота з порталом може стати для вас чимось дійсно ефективним, варто тільки почати вже знайомитись з його особливостями і поступово переходити до активних дій.

На практиці працювати з Прозорро ви можете тільки через спеціальні акредитовані майданчики, такі як uub.com.ua.

Ця система створена зі спеціальною метою, тому ви повинні розуміти, що отримати доступ до торгів ви також маєте тільки в тому випадку, якщо є зареєстрованими на такому майданчику

Тобто слід буде спочатку знайти найбільш зручний для вас майданчик для роботи з порталом Прозорро, а вже потім можна буде перейти безпосередньо до самих торгів. Варто мати на увазі, що на самому порталі ви просто не маєте можливості пройти реєстрацію, а це значить, що ви не повинні при цьому вважати, що даний спосіб може бути для вас чимось дійсно важливим.

Ще одним прикладом перспективного ринку, котрий найближчим часом з’явиться на порталі, є торгівля землею сільськогосподарського призначення. Варто розуміти, що дана сфера вже зараз має велику кількість шанувальників, котрі одразу після запуску цього ринку почнуть активно скуповувати землю. Не дивлячись на той факт, що торгівля на порталі ведеться постійно в різних напрямках, ви можете бути впевнені, що саме торгівля землею викличе справжній бум одразу ж після того, як цей ринок стане доступним на порталі.

Причина полягає в тому, що раніше даний сектор був повністю закритим через існування мораторію на продаж землі. За цей час проблеми були не тільки у підприємців, котрі потенційно могли висловлювати бажання стосовно купівлі такого роду землі, а й у самих власників, оскільки вони просто були позбавлені права продавати землю, котра належить їм по праву.

Певні перспективні ринки, котрі тривалий час залишалися закритими для пересічних підприємців, нещодавно вже були відкритими для торгівлі на порталі

Це свідчить про серйозність намірів держави стосовно впровадження нових механізмів та бажання повністю змінити систему. Мова йде про ринок торгівлі майном банкрутів і ви просто зараз маєте можливість знайти все необхідне для того, щоб отримати доступ до даного сегменту та поступово починати працювати в цьому напрямку.

Цей крок однозначно принесе вам користь, проте варто розуміти, що сфера торгівлі майном банкрутів може бути цікавою в першу чергу для певних підприємців, котрі мають великі компанії та володіють значними коштами для їх розвитку.

Проте загалом сфера торгівлі через портал Прозорро може вважатись досить цікавою та перспективно, оскільки наразі продовжують вестись роботи стосовно відкриття нових цікавих ринків.