До відкриття ринку землі залишається пара місяців, і всі плюси і мінуси так само гаряче обговорюються на громадській арені, як і рік тому. Оцінки фахівців були розділені аналогічним чином. Як би там не було, серед звичайних українців значно більше противників вільної пропозиції аграрної землі, ніж пристрасних союзників. Тим не менш, фахівці повинні враховувати їх оцінку, оскільки сьогодні велика частина земельних ділянок в Україні належить звичайним жителям.

Кожна з переваг і недоліків відкриття ринку земель

 Враховуючи всі плюси і мінуси ринку землі, дуже важко бути неупередженим, наскільки це можливо. Враховуючи всі обставини, у обох сторін є дуже вагомі докази на підтримку самих себе. Принциповими плюсами безкоштовних пропозицій земельних ділянок для сільського господарства є химерне право кожного жителя відмовитися від своєї власності на свій розсуд, без будь-яких обмежень по відношенню до держави.

Тим не менш, на даний момент, на початковому етапі, ми стикаємося з безпомилковим невідповідністю. Свого часу працівники отримали земельну ділянку як свого роду гарантію злагодженості розвитку фермерської території. Жителі українських міст отримали критичну перевагу перед жителями. Вони могли б вести власне господарство і приносити готівку, здаючи в оренду величезні сільські володіння або приватним підприємцям. У той же час дійсно важко реалізувати захищене право кожного жителя (мало звертаючи уваги на своє місце проживання) на отримання власної земельної ділянки.

Оцінюючи всі переваги і недоліки управління ринком землі, додатково варто звернутися до пропозиції сільської землі, що знаходиться у власності міста. Чинний закон» Про обіг земель сільськогосподарського призначення » не передбачив такої можливості. Незважаючи на це, в даний час агенти перевіряють свій вибір. Зокрема, ми обговорюємо дозвіл на купівлю земельних ділянок у сільському господарстві через електронні аукціони ProZorro.Продаж.

Переваги безкоштовної пропозиції державних земель для садівництва очевидні. Якщо припустити, що зараз вони приватизуються безкоштовно, циркулюють виплати в конвертах, то незабаром держава отримає для цього додаткові активи. Більше того, як показує навчання, такі ресурси потребують потужного адміністрування. Більш того, його можуть надати тільки приватні фінансові спонсори.

Переваги та недоліки ринку земель

Незважаючи на кількість плюсів і мінусів, ринок землі буде працювати незалежно від цього. Крім того, ми віримо, що пропозиція земельних ділянок для садівництва буде розумним, без незаконного спотворення і приховування розстрочки. Мало-помалу це дуже легко виконати на тій підставі, що на даний момент у нас є всі основні спеціалізовані та програмні пристрої.

З чотири роки в електронній системі ProZorro.Було проведено більше 300 тисячі відкритих продажів, на яких ефективно продається асортимент державної, цивільної або приватної власності. Протягом цього часу через таких місць, як sale.uub.com.ua більше 27 тисяч членів з різних куточків нашої країни приєдналися до розпродажу в ультрасучасній онлайн-організації. Дохід, отриманий за фінансовими планами різних рівнів, фактично перевищив характеристику в 37 мільярдів гривень. Крім того, цей маркер розширюється з кожним днем.

Детально: https://sale.uub.com.ua/news/za-i-proty-rynku-zemli-kupyty-dilyanku-na-aukcioni-prozorro-sale