Залізобетонні плити перекриття використовуються при будівництві будівель різних типів, переважно для організації перекриттів між поверхами житлових і громадських будівель. Плити перекриття виготовляються за сучасними досконалими технологіями, що забезпечує їх високу міцність і точність габаритів. Плити перекриття досить універсальні, що дозволяє використовувати їх при будівництві як житлових будинків, так і промислових приміщень. Залізобетонні плити перекриття досить дешеві, це одна з причин їх популярності. Універсальність матеріалу дозволяє використовувати їх при прокладанні теплотрас.

Сучасні плити перекриття

Плити перекриття виготовляються із залізобетону, попередньо напруженого, класом не нижче В15. Для того щоб плити мали гарні звукоізоляційні властивості, їх виготовляють з пустотами. Так само випускаються ребристі панелі зі спеціальними звукоізоляційними прошарками. Переміщення і монтаж плит перекриття на об’єкті здійснюється за допомогою монтажних петель і спеціальних захватних пристроїв. При монтажі нерідко використовуються укорочені ЗБВ плити перекриття, що дозволяє залишати технічні отвори для вентиляційних шахт та інших потреб.

Плити перекриття дуже міцні, і використовуються для будівництва в районах з розрахунковою сейсмічністю 7-9 балів. Форми і розміри плит перекриття визначаються за кресленнями конкретних будівель. Точність габаритів забезпечує необхідну міцність конструкцій. Плити перекриття виготовляються з використанням новітніх технологій на сучасному обладнанні. Всі матеріали, задіяні при виробництві плит, проходять перевірки в спеціалізованих лабораторіях. Залізобетонні плити перекриття виробляються при певному температурному режимі. До слова, виробництво є досить небезпечним, через велику кількість цементного пилу в цеху. Будь-яка іскра може стати причиною пожежі.

Плити перекриття класифікуються на основі їх типу опори на несучі конструкції і по товщині плит на два класи. Плити перекриття мають безліч різновидів, залежно від їх безпосереднього призначення. Одніим з різновидів плити перекриття є пазногребневі плити. Такі плити перекриття використовуються для спорудження внутрішніх стінових перегородок. При використанні цих плит штукатурні роботи не потрібні, що дозволяє трохи заощадити без шкоди для якості. Використання пазногребневих плит дозволяє скоротити час будівництва великих об’єктів.

Багатопустотні плити перекриття застосовуються безпосередньо для міжповерхових перекриттів, виготовляються з важкого бетону марок В15 або В20, морозостійкого (F 50). При будівництві житлових будинків використовуються плоскі плити перекриття, які виготовляються з бетону марки В15, поздовжньо посилюються сталевими арматурами. Ребристі плити перекриття застосовуються при будівництві промислових, виробничих будівель. Придбати такого роду плити у вас є можливість на сайті компанії Ukfreewell https://ukfreewell.com.ua/ua/gbi/plity-perekrytija.html

Так само до плит перекриття відносяться плити безпалубна формування (ППС, ПБ). Вони відрізняються гладкою поверхнею, і можуть розрізатися під кутом від 30 до 90 градусів без втрати міцності. Плити перекриття ПБ залежно від безпосереднього призначення армуються сталевим дротом різних марок. В даний час залізобетонні плити перекриття виконують комплекс призначень: міцність, ізоляційні завдання, газо-, паро- та водонепроникність, пожежна безпека. Плити перекриття використовуються в нормальних кліматичних умовах, в неагресивному середовищі і при нормальних режимах вологості і температури.