Продаж земельних ділянок – це одна з найбільш цікавих та популярних позицій на електронних майданчиках з аукціонами. Даний лот цікавий учасникам по цілому ряду причин. Як показує практика, в придбанні земельних ділянок більш за все зацікавлені представники малого та середнього бізнесу. Тобто, це ті особи, які мають бажання вести певне господарство й для реалізації цієї ідеї їм обов’язково потрібна земельна ділянка.

Є різні способи, як можна отримати подібний об’єкт. При цьому, якщо говорити про максимальну економію, то варіант з аукціоном спадає на думку в першу чергу. Що стосується участі в таких торгах, то тут вже не обійтись без послуг електронних майданчиків.

Яку роль грає електронний майданчик в отриманні земельної ділянки

В цілому, роль всіх схожих ресурсів в цьому напрямку приблизно одна. Ми ж візьмемо за основу сервіс uub.in.ua. Основна причина для цього – надійність і підтвердженням цьому може слугувати сама система ПроЗорро, в якій даний електронний майданчик знаходиться серед акредитованих ресурсів.

Переходячи конкретно до послуг, які мають відношення до земельних ділянок, то можна виділити наступні пункти:

  • Реальна співпраця з державними, міськими ,селищними та іншими установами. Відповідно, питання приватизації земельних ділянок не є серйозною проблемою;
  • Надання допомоги у підготовці пакету документів на виграну земельну ділянку;
  • Допомога та надання детальної інформації про те, які документи потрібно подавати та якими вони повинні бути;
  • Контроль всіх технологічних моментів, що стосується картографії, фото та відеоматеріалів, техніки й так далі;
  • Проведення самих аукціонів, по ходу яких переможець може стати реальним власником обраного земельного об’єкта;
  • Повний юридичний супровід.

Враховуючи той момент, що всі вищеперераховані послуги по-справжньому важливі, не потрібно поспішати з вибором електронного майданчика. Краще декілька разів подумати й після детального аналізу вже робити певні висновки.